Запрошуємо на масове прибирання!

10 жовтня 2015 року в столиці відбудеться масштабний захід з прибирання під назвою 4истоTime. На місця, що потребують прибирання вийдуть не лише працівники комунальних служб, але й відомі особистості, громадські активісти та небайдужі містяни.

На сайті ініціативи розміщено мапу з локаціями, де планується прибрати, а також на ньому можна зареєструватись на подію та запропонувати себе в якості координатора локації.

Ініціативу запровадила громадська організація «Сучасний Світ Молоді» спільно з Київською міською державною адміністрацією. Проект наразі підтримали громадський рух «Київські парки» та ОСН «Сирець-1», ВГО «Зробимо Україну чистою».

Крім того, до проекту долучаються і відомі українці. Зокрема, акцію вже підтримала Міс Україна-2015 Крістіна Столока, чемпіон Європи з хортінгу Григорій Томащук, співак та шоумен Денис Мусаєв та багато інших.

Ми звертаємось з проханням до всіх небайдужих киян вийти 10 жовтня 2015 року о 10:10 на зазначені на сайті проекту локації та допомогти прибрати наше місто.

Окремо варто зазначити, що на всіх точках прибирання буде запроваджений роздільний збір сміття. Ті відходи, що можна переробити – поїдуть на спеціалізовані підприємства для подальшої переробки.

clean-01

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *